piątek, 9 marca 2012

Bohaterowie

Jenny Turnbull
Ma 17 lat i jest przyjaciółką Zayna Malika z One Direction.Świetnie się dogadują.Rozumieją się bez słów.Bardzo się kochają, ale tylko jako przyjaciele.Jenny jak na razie jest pewna, że nic więcej do niego nie czuje.Czy tylko na razie? 
Jej rodzice rozwiedli się dwa lata temu.Mimo tego nadal ciężko to znosi.Mama samotnie wychowuje ją i jej dwudziestoletniego brata Austina.Jest bardzo wrażliwa, łatwo ją zranić.Nie jest najlepsza w wyznawaniu uczuć, dlatego wszystkie miłosne uczucia chowa w sobie.Jedyna osoba wie dosłownie wszystko o niej - Zayn.

 Zayn Malik
Przyjaciel Jenny i członek One Direction.Ma 19 lat.Bardzo ufa swojej przyjaciółce, więc mówi jej o wszystkim.Jest w 100%  pewien, że to nic więcej.Jest trochę lalusiem, zawsze musi świetnie wyglądać.Krótką mówiąc dla Zayna wygląd to podstawa.
 

Niall Horan
Jest wiecznie głodny.Ma 18 lat i wyróżnia się tym, że jest strasznie wygadany, mógłby gadać bez przerwy.Nie szuka teraz dziewczyny, ponieważ uważa, że to nie jego czas na poważny związek.Uwielbia grać na gitarze, robi to już od najmłodszych lat. 
Harry Styles (18l.) mega słodki chłopak w loczkach i cudownymi dołeczkami.Louis Tomlinson (20l.)  on będzie forever young.Jest najstarszy z zespołu, a zachowuje się najbardziej dziecinnie.Liam Payne (18l) chyba jako jedyny myśli trzeźwo.Chłopcy zawsze mogą na niego liczyć 

No to są bohaterowie drugiego opowiadanie, które piszę. :D Mam nadzieję, że się podoba i będziecie czytać.Postaram się jak najszybciej dodać pierwszy rozdział. :]]
Będę Wam gadać ; Liczę na KOMENTARZE, KOMENTARZE, KOMENTARZE.
Jak chcecie o coś pytać lub być informowani o nowych to piszcie na mój tt --> @LarryNinjas
To do następnej.♥

3 komentarze:

 1. zajebiście się zapowiada. xx piszpiszpisz.!! ^^
  Czekam na nn. < 3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się super.
  Czekam na następny. ;]]

  OdpowiedzUsuń
 3. No, no, no . ♥
  Kończ szybko tamten i zaczynaj teen. ^^

  OdpowiedzUsuń